Profil firmy

DG Tip, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť DG Tip, spol. s r. o. Brno, ktorá sa od svojho založenia špecializuje na nákup a priamy dovoz reklamného tovaru, jeho potlač a následný predaj.

Firma bola založena v roku 1991 v Brne, kde má svoje hlavné sídlo dodnes. V roku 2005 sa spoločnosť presťahovala do novo vybudovaného areálu v Brne - Horních Heršpicích. Jeho súčasťou je tlačiareň vybavená najmodernejšími tlačiarenskými strojmi pre všetky bežne používané technológie značenia reklamných predmetov a tiež skladovacie priestory, ktoré nám umožňujú rýchlu a efektívnu expedíciu tovaru k našim zákazníkom.

Okrem svojho sídla v Brne, odkiaľ sú expedované všetky zákazky, má spoločnosť svoje obchodné zastúpenie v Prahe, Plzni a Veselí nad Moravou. Dcérska spoločnosť funguje aj tu na Slovensku, v Bratislave.

Už od roku 1998 vydávame pravidelne vlastný katalóg DARČEKY, vrátane vytlačených cien, ktorých platnosť garantujeme po celý čas platnosti katalógu. Reklamným agentúram môžeme ponúknuť katalóg v neutrálnej neoznačenej verzii, prípadne s ich vlastným prebalom a ďalšou personalizáciou. Medzi naše tradičné kolekcie patria darčeky GIFTS, BULLET-AVENUE, LABEL, TOP DARČEKY, TOPS, rovnako ako písacie potreby Parker, Waterman a švajčiarske nože VICTORINOX.

Významnú pozíciu medzi ponúkaným tovarom má kolekcia kalendárov, diárov a novoročeniek. Pravidelne ponúkame množstvo titulov, z ktorých väčšinu distribuujeme exkluzívne a vzhľadom na veľké skladové zásoby sme schopní zabezpečiť veľmi rýchle dodanie či už s potlačou alebo bez potlače.

Naša spoločnosť pôsobí výlučne ako veľkoobchod - predávame tovar a služby len podnikateľským subjektom s platným IČO.

Hlavným poslaním spoločnosti DG Tip, spol s r.o. je predovšetkým byť dlhodobo spoľahlivým a korektným partnerom pre svojich zákazníkov v oblasti dodávok reklamného tovaru.


Základné údaje:

Názov spoločnosti: DG Tip, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti: Hattalova 12, 831 03 Bratislava

IČO: 35686162

IČ DPH: SK2020331258

Spoločnosť zapísaná v OR Okresného súdu Bratislava 1, vložka C, vložka 10617/B

Bankové spojenie: SK20 1100 0000 0026 2034 0005 – TATRA banka, a. s.