Katalógy reklamných predmetov

Agenturní verze kataloguDARČEKY 23 
Náš vlastný katalóg, ktorý vydávame každoročne už od roku 1997. Obsahuje kompletnú ponuku reklamných predmetov od úplných noviniek po osvedčené evergreeny. Súčasťou tohto katalógu je aj kolekcia Kalendáre, diáre, novoročenky.  

    |  neutrálna verzia pre agentúry:     

TOP DARČEKY 23
Predstavujeme Vám novú kolekciu TOP DARČEKY 23, ktorá obsahuje TOP predmety pre Vašu reklamu. V rámci tejto kolekcie nájdete predmety spracované do posledného detailu, a to vrátane švajčiarskej značky SWISS PEAK, ktorá Vám prináša zaujímavé predmety nielen pre mužov.

  

DARČEKY PROMO 2023
Úplne nová a na slovenskom trhu nevídaná kolekcia predstavuje obľúbené reklamné predmety, ako sú guličkové perá, zápisníky, kancelárske potreby, tašky alebo dáždniky a lacné predmety na rozdávanie. Všetky produkty vyhovujú predpisom a požiadavkám EÚ. Kolekcia sa zameriava aj na moderné technológie, medzi inými USB pamäte, powerbanky, bezdrôtové reproduktory alebo slúchadlá. Sleduje najnovšie trendy v bezdrôtovom nabíjaní, cloudových úložiskách alebo ochrane súkromia. Pri tom všetkom myslí na životné prostredie a prináša mnoho ekologických reklamných predmetov ohľaduplných k životnému prostrediu, z recyklovaných materiálov, ekologickej výroby alebo s vysokou životnosťou. 

     |  neutrálna verzia pre agentúry:    

HOUSE OF INSPIRATION 2023
Tradičná kolekcia reklamných predmetov od jedného z popredných svetových distribútorov je teraz k dispozícii v samostatnom katalógu zahŕňajúcom ponuku kolekcie AVENUE, BULLET a textil LABEL. Katalóg je v anglickom jazyku a obsahuje orientačné ceny v EUR, aktuálne ceny tovaru nájdete na našom webe. 

      

GIFTS 2023
Katalóg GIFTS predstavuje širokú ponuku reklamných predmetov vrátane textilu. Súčasťou katalógu je menný a číselný index, samozrejmosťou sú aj informácie o technológiách potlače. Novinky sú označené oranžovou bodkou pri kóde. Katalóg obsahuje popisy tovaru v češtine a orientačné ceny pri každej položke v CZK a EUR. Aktuálne ceny nájdete na našich stránkach. Neutrálna verzia katalógu je bez uvedenia adries a www stránok (vlastné kontakty možno dotlačiť na zadnú stranu obálky).

    |  neutrálna verzia pre agentúry:     

LUXUSNÉ PÍSACIE POTREBY
Katalóg luxusných písacích potrieb predstavuje každoročne to najlepšie zo sveta značiek Parker, Waterman a Lamy. Po novom  v katalógu aj  obľúbené zápisníky Moleskine. Každá z týchto značiek je skutočnou legendou a predstavuje originálny módny doplnok alebo darček, a to nielen pre Vás samotných alebo Vašich blízkych, ale aj pre Vašich obchodných partnerov alebo zamestanacov. 

    

TOPS 2023
Katalóg s kompletnou kolekciou reklamných predmetov, z ktorých tie najlepšie nájdete aj v našom hlavnom katalógu Darčeky. Na stranách nájdete množstvo inšpirácie na nové reklamné darčeky.

 

KATALOG COOL 2023

   

CENNÍK POTLAČE